Pasirinkite svetainės kalbą:
EN LT RU

Kaip ir kam pateikti dokumentus norint tapti Bubastės nariu?

Narių registracija www.bubaste.lt vyksta 3 etapais:

I etapas: Nario (asmens) registracija. Prisijunkite prie internetinio registracijos portalo www.bubaste.lt, spauskite "nauju nariu registracija" ir suveskite tikslius savo duomenis. Būtinai perskaitykite registracijos taisykles. Svarbu! skyriuje narystė - nurodykite , kad norite tapti LFD Bubastė nariu ir toliau pasirinkite kokio klubo nariu norite tapti - Kauno centrinio felinologų klubo ar Šiaulių klubo „Saulės katės“ nariu.
Suvedus duomenis sulaukite duomenų patvirtinimo apie kurį duomenų bazė pranešimą išsiųs automatiškai kai tik Jūsų duomenis patvirtins atsakingas asmuo (tai gali užtrukti, musų organizacija – visuomeninė, neturi samdomų darbuotojų). Gavus pranešimą ir prisijungimo slaptažodį, galite tęsti pradėtą registraciją (vykdyti antrąjį etapą).
Nepamirškite sumokėti stojamąjį nario mokestį 100 lt ir už kiekvieną registruojamą katę po 50 lt į šią sąskaitą:
Kauno centrinis felinologų klubas(KCFK)
Į/kodas 193323080
Adresas: Šv. Gertrūdos 46, Kaunas LT- 44261
Tel/faks./ 8 37 32 45 45
Sąsk. Nr. LT 58 7011 7000 0170 0403 Ūkio bankas Kauno skyrius b/k 70117

II etapas: turimų kačių registracija - pirminių duomenų suvedimas. Suvedę kates (kačių) duomenis sulaukite patvirtinimo apie kurį duomenų bazė pranešimą išsiųs automatiškai kai tik Jūsų kačių (katės) duomenis bazėje patvirtins administratorė.

III etapas: turimų kačių kilmės kortelės (geneologinio medžio) registracija - duomenų suvedimas iš kilmės korteles. Prisijunkite ir suveskite duomenis tiksliai taip kaip nurodyta originalioje katės kilmės kortelėje. Nepamirškite į duomenų bazę patalpinti kilmės kortelės kopijos (sumažinto formato) ir katės nuotraukos. Draugijos generaline sekretorė patikrins visus suvestus duomenis. Tam reikia nemažai laiko, todėl nepergyvenkite, jeigu kilmės kortelės duomenų nepatvirtins ilgesnį laiką.Atgal
Registracija į LFD "Bubastė" kačių parodas
Kika
Parama beglobiams gyvunams

Nuotraukos
Daugiau nuotraukų »